DJ PMC

DJ P.M.C je český profesionální DJ a producent, který hraje po klubech a diskotékách v ČR a SR.

UMĚLECKÉ JMÉNO:
DJ P.M.C.
OBČANSKÉ JMÉNO:
Aleš Pudivítr
POVOLÁNÍ:
profesionální DJ, moderátor & producent
STYL HUDBY:
EDM, dance, house, bigroom electro & progressive
SPECIALIZACE:
italská, francouzská a holandská produkce
PROFI-DJ OD ROKU:
1994
MIXUJE NA TECHNICE:
-Denon SC5000 Prime (digitální přehrávače),
-Denon X1800 Prime (digitální mixpult)
SOUČASNÉ PŮSOBIŠTĚ:
-kluby, diskotéky a open-air party po celé CZ/SK
-terestrická a internetová rádia, vysílající pořad Le Mix de PMC
-soukromé produkční a nahrávací studio

 

V 18-ti (1994) odešel z Rádia Brno a našel si hraní na jedné diskotéce. Mimochodem, za 300,- Kč na večer.  Od začátku hrál na gramofonech, což ovšem mnozí, silně zaostalí jedinci, brali jako mínus (“jééé, on ještě hraje z gramogonůůů…”).

Po tvrdé škole DJ-ingu v kdejakém pajzlu se odhodlal zavolat do dalšího rádia, do tehdejšího rádia Hády plus (později Kiss Hády), kde nakonec ukecal svého budoucího šéfa Martina, že to sice tak nevypadá, ale že určitě z něj bude hvězda. Po roce čekání (1996) dostal svou první noční frekvenci. Má první denní vysílání byla na Štědrý večer a ráno na Nový rok. Nikdo to nechtěl dělat, ale on byl štěstím bez sebe.

V roce 1998 se konečně “ledy hnuly” a v sobotu večer se místo tradičního Rockového maratónu začal na 88,3 fm vysílat disco maratón jménem Sobotní dance party.

V roce 2001 změnil barvu, zalíbila se mu zelená… A tak jsem přešel na brněnské rádio Krokodýl 103 FM, kde měl “na starosti” nevšední všednodenní večerní vysílání od 19 do 21 hodin jménem “Šlehačka” (nejen písničky na přání) a do roku 2004 také klasicky roztančené sobotně-nedělní od 18 do 02 hodin pod titulkem “La discoteca”.

Od roku 2007 se opět “vybarvil” (tentokráte na zářivě žlutou) a stal se členem teamu konečně čistě tanečního rádia, které začalo vysílat na původní frekvenci rádia Student. V září 2007 byl pak název změněn na Free Rádio 107 FM. Zde připravoval a vysílal pořady Freepárty (po-pá 14-18h), Free TOP 107 (pá+so 14-21h) a Le Mix de P.M.C. (pá 21-22h, ne 18-19h). V roce 2012 na vlastní žádost team Free Rádia opustil, nicméně poslední zmíněný pořad nonstop mixované dance-music vysílá hned několik dalších FM a internetových rádií..

V současnosti se věnuje především DJingu, tvorbě reklamních spotů do rádia, znělek (jinglů) a dalších zvukových prvků pro rádia, web či DJs. Od roku 2012 také pracuje jako hudební producent a jako první jsem zremixoval singl pro slovenskou skupinu Papajam – Do What I Wanna Do, přičemž můj remix následně vyšel na lisovaném CD maxisinglu u slovenského vydavatelství Musica. Nyní připravuji i další remixy a vlastní skladby.